Андрій Ярмоленко: «Після цієї гри перше чи друге місце нам вже не світить». ВІДЕО

Динамо Київ 16 Квітня, 22:36 2313
Андрій Ярмоленко: «Після цієї гри перше чи друге місце нам вже не світить». ВІДЕО       | 19-27
Вінгер київського «Динамо» Андрій Ярмоленко - про поєдинок із донецьким «Шахтарем»

- Це, безумовно, була гра за перше місце. Багато чого у вас сьогодні не виходило. Що саме?

- Та багато чого не виходило. Ми вийшли перемагати, пропустили м’яч, трохи зажурились. Як висновок – другий гол. Зовсім все погано стало.

- Було таке враження, що «Шахтар». Грав у себе вдома, на Донбас-Арені. Вони грали першим номером. Це був такий тиск з боку «Шахтаря» чи ви не очікували, що вони почнуть так грати?

- Ні, ми налаштовувались грати першим номером, ми на тренуваннях готувались до того, що не будемо давати їм розігрувати м’яч, бо саме контроль м’яча – сильна сторона «Шахтаря». Але, з незрозумілих причин, як тільки почалась гра, ми почали відходити на свою половину, дозволяли їм робити все те, що вони полюбляють: контроль в центрі поля, переводи і, звичайно, нам стало важкувато.

- Ви вже переглядали момент, коли був забитий другий гол? Нібито, з офсайду його забили.

- Я не бачив, тому казати про це не можу. Приїду додому, перегляну – і тоді вже скажу

- Взагалі по суддівству є питання?

- Напевно, що так. На полі відчуваєш, коли є якась симпатія. Були міні-моменти, коли суддя давав рішення на корить «Шахтаря». Але я не хочу виправдовуватись, що ми програли із-за судді. Ми, напевно, заслуговували на цю поразку.

- Можливо команда переналаштувалась, перегоріла?

- Такого налаштування та мотивації, як сьогодні, не було на жодну гру чемпіоната. Коли виходиш на поле, дивишся на хлопців, у всіх очі горять, всі хочуть боротись. Напевно, це і зіграло якийсь злий жарт.

- Що казав Блохін в перерві, вже при 0:2?

- Те, що вже 0:2, нам втрачати вже нічого, треба йти вперед, атакувати.

- А що після матчу сказав?

- Подякував за роботу, сказав, що він більше не тренер «Динамо».

- Тобто, він офіційно подав у відставку?

- Я не знаю.

- Якось будете за тренера боротись, просити президента залишити його?

- Розумієте, це рішення президента, він головний і все вирішує тут.

- Андрію, шанси зачіпитись за друге місце та зону Лігі Чемпіонів залишились? Який настрій в команді?

- Ні, після цієї гри перше та друге місце нам вже не світить.

- Ми бачимо, як ви нервуєте. Це такий удар для команди та для вас.

- Так, бо ти тренуєшся, працюєш, а після однієї гри все це перекреслюється. Шкода свої сили.

- Ти вважаєш, що це одна гра чи ряд поєдинків?

- Звичайно, що не одна. Якби ми до цього виграли усі ігри, ми б вже були чемпіонами, тому було дуже багато ігор. Претендувати на чемпіонство, коли ти програєш дома «Черноморцю», «Зорі» - дуже складно.

- Хто із дуету «Шахтар» - «Дніпро» більше заслуговують на чемпіонство?

- Я вважаю, що «Дніпро».

- Більше по змісту гри…

- Не можу сказати, що по змісту гри, але по самовіддачі, тому, як хлопці б’ються за результат, я вважаю, що вони повинні стати чемпіонами. Хоча б, навіть, із-за того, що вони два рази обіграли «Шахтар», взяли 4 очки з «Динамо», обіграли «Металліст». З усіма лідерами були сильнішими. Тому, буде справедливо, якщо вони стануть чемпіонами.

- Гравці з «Дніпра», ваші друзі, не просили, щоб сьогодні ви якось вплинули на результат?

- Друзі - вони по життю, а сьогодні ми вирішували свої задачі.

- Ви хвилюєтесь, вболівальники раніше свистіли, а наразі навіть не свистять. Якась байдужість за результат. Що ви можете сказати їм на майбутнє, чим можете переконати бути до кінця з командою?

- Сказати, щоб знов почали свистіти? (сміється) Вболівальникам хочеться сказати лише спасибі, за те, що прийшли сьогодні, підтримали нас. Підтримка була супер. Лише можу вибачитись за нашу гру і за цей результат.

- Скільки буде вихідних і які плани на ці дні?

- Які вихідні? Треба тренуватись і тренуватись.

- Зважаючи на те, що «Динамо» залишилось без Ліги Чемпіонів. Чи будеш ти розглядати якісь пропозиції на трансферному ринку?

- Я наразі про це не думаю. Всі думки з «Динамо» Київ.

- Розумію, що питання не в тему зараз, але як ви відноситись до відміни турне Збірної України?

- Давайте ми з вами про це трохи згодом поговоримо. Ми всі вирішували це. Всі приймали рішення.

- Андрію, Олег Блохін тільки що сказав, що йде у відставку. В команді знають про це?

- Так, я про це щойно говорив.