Олег Гусєв: «Потрібно увійти до трійки призерів»

Динамо Київ 16 Квітня, 22:59 960
Олег Гусєв: «Потрібно увійти до трійки призерів»      | 19-27
Після закінчення матчу «Динамо» - «Шахтар» півзахисник Олег Гусєв дав коментар телеканалу 2+2.

- Однією з найголовніших наших проблем відсутність Хачеріді. Але все на це списувати не потрібно. Команда, яка бореться за чемпіонство, не повинна здійснювати дитячі помилки, «привозити» такі м'ячі у власні ворота. Ми звільнили зони в центрі поля, хоча на установці нам говорили, що «Шахтар» у цьому компоненті небезпечний. У таких випадках потрібно зупиняти футболістів противника навіть ціною жовтої картки. Сидорчук ще недосвідчений, тому вирішив уникнути зіткнення. У «Шахтарі» хлопці дуже швидкі, технічні і розбираються в таких моментах.

Навіщо ставити риторичні запитання про чемпіонство? Стільки очок відставання... Подивіться в турнірну таблицю - мотивацію нам шукати не потрібно. За втраченими очками ми перебуваємо на четвертому місці. Як би прикро це не звучало, потрібно уійти до трійки призерів. «Металісту» потрібно виграти, щоб бути вище нас.

Але ще ніхто не відміняв Кубок України. Потрібно зібратися і завоювати хоч один трофей за стільки років. Ми сподіваємося, що все зміниться. Ви думаєте, я скажу, що ми цього не хочемо? Потрібно вже щось робити. Вболівальники напевно втомилися слухати: «Чекайте, чекайте».