Опорний півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко розповів про перемогу над Динамо» в інтерв'ю журналісту 2+2.
- Наскільки складно було сьогодні в центрі поля протистояти Беланда, Сидорчуку та Вукоєвичу?
- Вся команда протистояла, а не один я. Важка гра була. Добре, що забили два досить швидкі голи і далі диктували умови. Це зіграло дуже важливу роль. Але сказати, що ми виграли центр поля не можу, тому що боротьби було багато. Хлопці теж віддавалися, хотіли досягнути позитивного результату... Але сьогодні ми були сильнішими.
- Яке у вас особисто було завдання від Луческу?
- Містер попросив, щоб я постарався не розпорошуватися і грав строго в своїй позиції. Знали, що у «Динамо» попереду грають швидкі футболісти, з хорошим ударом - намагався заблокувати. Іноді виходило, іноді - ні. Сьогодні бігав не так багато: намагався бути в своїй зоні, що не висмикувати. Ну виграли - значить, добре грав.
- Знали, як зупиняти киян?У вас була тактика протистоянь з гравцями «Динамо»?
- Містер сказав, що треба нав'язувати свою гру. Останнім часом ми не завжди її показуємо, але сьогодні у нас дійсно було бажання виграти і на полі команда була як єдине ціле, не те, що там хтось хоче, хтось - ні. Дійсно, сьогодні всі хотіли, віддавалися на сто відсотків, і це принесло результат.