Олексій Щебетун: «Будемо рухатися далі»

Динамо Київ 17 Квітня, 07:16 569
Олексій Щебетун: «Будемо рухатися далі»  | 19-27
Автор голу і результативній передачі в матчі з «Карпатами» Олексій Щебетун прокоментував результативну нічию на «Арені Львів» у поєдинку 9-го туру другого етапу чемпіонату U-19.

- Ми добре грали, виконували тактичну установку тренера, але в кінці пропустили неприємній м'яч. Дуже прикро від цього. А так, в цілому, все робили правильно і згідно з задумом тренера.

- Розкажи про голи «Динамо»?

- Перший м'яч, хочу сказати, суперник нам подарував. Ми просто використали свій момент. А друге - вдалася передача з флангу. Ми відпрацьовуємо ці компоненти на тренуваннях.

- За рахунку 2:1 ти не реалізував гольовий момент. Що сталося в тому епізоді?

- Потрібно було наносити удар відразу і з лівої ноги, а я почав підробляти м'яч, прагнув прибрати захисника. Не вийшло. У підсумку все ж пробив, але голкіпер відбив.

- В якому настрої знаходиться команда, адже напевно у Львів ви їхали за перемогою?

- Результат нас не влаштував. Особливо прикро через останній гол. Будемо рухатися далі, заробляти очки і здобувати перемоги, адже для цього ми і граємо.