Найкращий і найгірший гравці «Динамо» в матчі з «Шахтарем»

Динамо Київ 17 Квітня, 09:56 1045
Найкращий і найгірший гравці «Динамо» в матчі з «Шахтарем»   | 19-27
Вболівальники проголосували за найкращого і найгіршого гравців київського «Динамо» у домашньому матчі 19-го туру УПЛ проти донецького «Шахтаря».

Майже 27% з них віддали свої голоси на офіційній клубній динамівській сторінці «В КОНТАКТІ» vk.com/fcdk за найкращого гравця зустрічі Андрія Ярмоленка.

Найгіршим, на їх думку, був на полі Сергій Сидорчук, який отримав всього 0,55 відсотка голосів.