Після своєї останньої прес-конференції у якості головного тренера київського «Динамо», Олег Блохін покинув стадіон «Олімпійський».
Як Блохін покидав «Олімпійський» після заяви про відставку. ВІДЕО
Після своєї останньої прес-конференції у якості головного тренера київського «Динамо», Олег Блохін покинув стадіон «Олімпійський».