Нападник Остап Міщук, який два тижні перебував на зборі з «Динамо» U-21, покинув розташування команди.
Тренерський штаб прийняв рішення на даному етапі відмовитися від його послуг,
Нападник Остап Міщук, який два тижні перебував на зборі з «Динамо» U-21, покинув розташування команди.
Тренерський штаб прийняв рішення на даному етапі відмовитися від його послуг,