Влада Дніпропетровської області на чолі з бізнесменом Ігорем Коломойським пропонують від тисячі доларів за здачу зброї, а за передачу владі російських найманців по 10 тисяч доларів.
Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації та бізнесмен Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook:

Винагороду за спійманих диверсантів і здану зброю жителі Південного Сходу України можуть отримати конфіденційно на кордоні Дніпропетровської області.
Про це заявив керівник спецпідрозділу «Дніпро-1» Береза Юрій.
Він заявив, що «за кожного переданого диверсанта Штаб нацзахисту Дніпропетровської області оголошує винагороду 10 тисяч доларів США».