«За емоціями Луческу було видно, що вчорашній матч був кращим поєдинком, який зіграла команда. Тобто так вийшло, що вчора цей матч був саме з «Динамо» Київ. Вчорашній «Шахтар» було б важко обіграти будь-якій команді. Крім того, що команда добре вибігала в атаку, добре зіграла в обороні, її за якістю настрою і виграними мікродуелями на будь-якій ділянці поля переграти вчора було би важко будь-якій команді. Питання цікаве в тому плані, що цей матч мав відбутися в першому турі після перерви. І зараз, я думаю, Блохін би працював, якби був такий же результат, тільки в березні. Парадокс чи випадковість? Не знаю», - прокоментував Головко
Олександр Головко: «Якби «Динамо» програло «Шахтарю» у березні, Блохін працював би зараз»
Експерт Олександр Головко в програмі «Футбол LIVE» на каналі «Футбол 1» прокоментував українське дербі і його наслідки.