Екс-тренер «Динамо» Юрій Сьомін в інтерв'ю програмі «Футбол LIVE» на каналі «Футбол 1» прокоментував звільнення Олега Блохіна з поста наставника «біло-синіх», побажав удачі Сергію Реброву і висловив думку з приводу тренерського майбутнього Андрія Шевченка.
- Те, що зараз відбулося, було і зі мною після «Шахтаря» в Донецьку. Це відповідальність тренера і президента. Президент так вирішив. Ймовірно, це справедливо, ймовірно, це правильно. Тому що результату не було. Як би ми не ображалися, але від президента вболівальники завжди вимагають першого місця. Буде це сильний тренер, якісний - яка різниця, буде він іноземець або свій? Я, наприклад, бажаю удачі Сергію Реброву, адже певний час він керуватиме командою. Може, він буде добре керувати і Ігор Михайлович його залишить. Сергій працював з багатьма провідними тренерами, у нього багато знань. Він працював як в Україні, в Росії, так і за кордоном. Я думаю, у нього все вийде. Я, наприклад, в нього вірю. Може також вийти у Андрія Шевченка. Чому повинен бути іноземець? Шевченко теж, на мій погляд, має все, щоб стати хорошим тренером.