Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс в ексклюзивному інтерв'ю «Проспорту» пояснив, чому не розглядає варіант з запрошенням іноземного фахівця на тренерську посаду.
«Ну зустрінуся я з якимось іноземним тренером? Що я йому скажу про чемпіонат? Про ситуацію з нашими легіонерами. А чи не захочуть вони завтра роз'їхатися? У потенційного іноземного тренера буде багато питань, на які я наразі не в змозі дати йому відповіді», - пояснив Суркіс.
Ігор Михайлович зазначив, що дуже переживає за команду, за результат. «Ви ж прекрасно розумієте, що я розраховував зовсім на інший результат, запрошуючи Блохіна і роблячи ставку на минулорічну трансферну кампанію. Безпрецедентну кампанію, зауважу, в історії клубу. В мене немає можливостей, як в деяких власників українських клубів, але я це робив. Бо я люблю футбол, більше за гроші. Але ми не знаємо яким буде наступний чемпіонат? Скільки в ньому буде команд?», - каже бос «Динамо».
Нагадаємо, що в.о. головного тренера «Динамо» призначено Сергія Реброва.