Беньямін Вербич минулого тижня постив свій черговий стильний «лук» із Копенгагена, де проводив вихідні між двома зимовими зборами.

Віктор Циганков попрощався з Парижем...

...і одразу влився у тренувальний процес.
Цього поки не може собі дозволити Міккель Дуелунд, який продовжує реабілітацію після травми та мріє про повернення до Києва.

В аналогічній ситуації знаходиться і Йосип Піварич, який нещодавно переніс операцію на колінному суглобі в Загребі та тепер постить фото з лікарні...


Вітання з лікарняного ліжка передає й Артем Бєсєдін - йому зробили операцію на ахілловому сухожиллі в Фінляндії.

Франа Соля наздогнали спогади про мадридський «Реал», за другу команду якого нападник виступав ще шість років назад.

Денис Бойко відзначив день народження в Марбельї у компанії Євгена Селезньова, який «завжди поруч».

А Александар Пантич, який нарешті залишив «біло-синіх» і перейшов до іспанського «Кадіса», схоже, вирішив попрощатися зі своїми динамівськими товаришами.
