Колишній нападник «Спартака» Валерій Рейнгольд вважає, що тепер уже екс-тренер «Динамо» Олег Блохін міг би принести московському клубу чимало користі.
- Я зовсім не проти запрошення Блохіна в «Спартак». Я його знаю як порядну людину і грамотного тренера. Він збірну України вивів у плей-офф на першості світу. І Україна виглядала симпатично. Інше питання, що в Україні зараз не до футболу, - цитує Рейнгольда «Советский спорт».
Якби Блохіна запросили б у «Спартак», він би з задоволенням приїхав. Я навіть не сумніваюся. У нього є дані, щоб підняти «Спартак». Але я скептично до цього ставлюся, бо не розумію, хто буде вести переговори.
Я послухав інтерв'ю Гунько після перемоги над «Крильями». Цією людиною легко керувати. А хто-небудь може керувати Блохіним?