Буряк: Блохін повинен був написати заяву про відхід, як тільки очолив «Динамо»

Динамо Київ 18 Квітня, 09:49 803
Буряк: Блохін повинен був написати заяву про відхід, як тільки очолив «Динамо»    | 19-27
Колишній тренер «Динамо» прокоментував звільнення Олега Блохіна.

- Відхід тренера з команди фактично завжди неминучий, тому очолюючи колектив, наставник відразу ж повинен написати заяву про звільнення і заховати її до кращих часів. Тим більше, це стосується тренера, який приходить в «Динамо» - в клуб, де будь-який результат окрім перемоги вважається провалом. Крім того, я переконаний, що всю відповідальність за такий результат повинні розділити між собою також і футболісти столичної команди. Ті ж легіонери напевно зрозуміли, що, незважаючи на слабку естетичність чемпіонату України, грати тут дуже і дуже складно.

У цьому турнірі основна ставка робиться на самовіддачу і фізичні кондиції гравців. Приїжджаючи сюди, деякі іноземці чомусь думають, що підкорять всіх однією тільки технікою. Той же Браун Ідейє, будучи основним футболістом у збірній Нігерії, не може знайти собі місця в складі «Динамо».