Останні краплі для Суркіса: як президент «Динамо» звільняв тренерів

Динамо Київ 18 Квітня, 10:19 2973
Останні краплі для Суркіса: як президент «Динамо» звільняв тренерів   | 19-27
Матчі, після яких президент «Динамо» звільняв тренерів. Хоча, бувало, звільнялися і самі.

Олег Блохін

Звільнено через годину після домашньої поразки від «Шахтаря» - 0:2, сьомого поспіль. «Динамо» другий сезон йде на третьому місці в чемпіонаті України і ризикує знову опинитися без ЛЧ.

Юрій Сьомін

Звільнено наступного дня після розгрому від «Шахтаря» в 1/16 КУ (1:4), а до цього і від «ПСЖ» в ЛЧ (1:4). Після вильоту з Кубка полетів не з командою до Києва, а до Москви, чим розлютив Суркіса.

Валерій Газзаєв

Пішов у відставку після поразки від «Шерифа» в ЛЄ (0:2). Через погані результати просився у відставку за півмісяця до цього, але тоді Суркіс відмовив.

Юрій Сьомін

Привів «Динамо» до чемпіонства, потім до «срібла» і 1/2 в ЛЄ і вирішив повернутися до рідного «Локомотива». Остання гра - перемога над «Шахтарем» (1:0).

Йожеф Сабо

Пішов за станом здоров'я. Після поразки «Металісту» (0:1) зліг з хворобою серця. І «тимчасово» передав естафету Лужному, який став в.о. вдруге.

Анатолій Дем'яненко

Звільнено наступного дня після виїзної поразки «Ромі» (0:2). Хоча до цього у нього був золотий сезон. Говорили - пішов, сам Дем'яненко: «Мене звільнили».

Леонід Буряк

Звільнено наступного ранку після програшу «Динамо» скромному швейцарському «Туну» в кваліфікації ЛЧ.

Йожеф Сабо

Пішов за станом здоров'я. Ще до закінчення сезону було відомо, що не продовжить роботу через здоров'я. Остання гра - поразка від «Шахтаря» (2:3).

Олексій Михайличенко

Звільнено наступного дня після домашньої поразки від «Трабзонспора» в кваліфікації ЛЧ (1:2) і за незадовільний старт сезону.