Агент Блохіна: заява Суркіса - це емоції

Динамо Київ 18 Квітня, 14:59 919
Агент Блохіна: заява Суркіса - це емоції  | 19-27
Агент ФІФА Шандор Варга, який веде справи Олега Блохіна, оцінив ситуацію з достроковим розривом контракту тепер вже екс-тренера «Динамо». Нагадаємо, президент київського клубу Ігор Суркис заявив, що не збирається виплачувати Блохіну компенсацію.

Агент ФІФА Шандор Варга, який веде справи Олега Блохіна, оцінив ситуацію з достроковим розривом контракту тепер вже екс-тренера «Динамо». Нагадаємо, президент київського клубу Ігор Суркис заявив, що не збирається виплачувати Блохіну компенсацію.

«Думаю, Ігор Михайлович сказав так на емоціях. Його можна зрозуміти – Суркіс дуже хвилюється із-за невдач команди, як і Олег. Він навіть трубку не бере. Але вони один одного дуже поважають. Я впевнений, коли емоції заспокояться, вони потиснуть руки, домовляться якось закрити це питання і розійдуться. При всій повазі до Юрія Сьоміна (попередник Блохіна в «Динамо», також мав проблеми з виплатою компенсації. – Ред.), «Динамо» в серці Блохіна має набагато більше значення. Він дуже нервував, коли щось не виходило», – сказав Варга в коментарі «Обозревателю».

Якщо позиція Ігоря Суркіса не зміниться, Варга не виключає більш неприємного розвитку ситуації: «Є емоційне ставлення до цієї ситуації, а є юридичне. Не думаю, що дійде до другого. Але якщо доведеться, тоді треба, звичайно, розуміти – у Блохіна чотирьохрічний контракт, по якому у кожної сторони є права та обов’язки, їх потрібно виконувати в будь-якому випадку».

Агент вважає, що кар’єра Блохіна на цьому не закінчена. «Розмов про те, що в випадку з «Динамо» Олег завершить тренерську кар’єру, не було. Впевнений, він продовжить роботу. Але, вважаю, Олегу спершу треба задуматись про здоров’я і взяти паузу. Це питання №1 наразі. У нього з’явились серйозні проблеми із самопочуттям ще на початку роботи з «Динамо», і з тих пір Блохін цим не займався», - додав Варга.