«Я дуже радий, що ми виграли матч проти «Кордоби». Ми хочемо бути на першому місці в турнірній таблиці, і матч за матчем будемо йти до цієї мети. Лідерами бути важливо, але попереду ще багато ігор. Хотілося б закінчити чемпіонат на цій позиції.
Я вдячний вболівальникам, як і вся команда. Дуже задоволений підтримкою і дякую за це нашим фанам. Хочеться дарувати цьому місту і цим людям свято.
У нас дуже хороший склад, найголовніше – працювати, працювати і працювати в кожній грі. Гравці, якими підсилилося «Альбасете» – дуже хороші», – цитує Зозулю офіційний сайт іспанського клубу.
Роман Зозуля: «Ми хочемо бути на першому місці, і матч за матчем йдемо до цієї мети»
Форвард «Альбасете» Роман Зозуля вважає, що його команда отримала хороше підсилення, та прагне стати чемпіоном Сегунди.