Голландський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс спростував інформацію щодо переходу в інший клуб цього літа.
«Це не правда. Про перехід із «Динамо» я зараз і не замислююсь. Всі мої думки пов’язані із залишившимися п’ятьма іграми в чемпіонаті. Зрозуміло, що зараз ситуація в клубі не дуже весела. Всі засмучені та розчаровані після гри з «Шахтарем». Але чемпіонат ще не завершився. Нам важливо втриматися на третьому місці, і ми будемо намагатися це зробити. Особливо важлива гра для нас із «Чорноморцем».
Також Ленс поділився своїми думками щодо зміни тренера: «В нас були нормальні відносини із Блохіним, ми постійно спілкувалися і я виконував його установки. Але рішення президента клубу можна зрозуміти. Якщо команда демонструє погані результати, значить, треба щось вирішувати. Що стосується призначення Сергія Реброва – це було очевидно, адже він входить до тренерського штабу, допомагав Блохіну із перекладом».