Шовковський: «Другий тайм з «Валенсією» не бачив»

Динамо Київ 18 Квітня, 18:22 1083
Шовковський: «Другий тайм з «Валенсією» не бачив»   | 19-27
Воротар «Динамо» – про настрій в команді та про свою останню участь у грі.

Воротар «Динамо» – про настрій в команді та про свою останню участь у грі.

Про те, чи складно усвідомлювати, що «Динамо» знову може залишитись без Ліги Чемпіонів: «Я не хочу відповідати на це запитання. У вас є своє бачення, я залишусь при своєму. А що усвідомлювати? Треба виходити та працювати».

Про те, чи здивується, якщо «Дніпро» стане чемпіоном: «По грі - ні».

Про свою останню гру в матчі – грі з «Валенсією»: «Я не бачив другої частини матчу, в якій я не приймав участі. До того моменту я не можу сказати, що у «Валенсії» була перевага по створеним і реалізованим моментам. Чому не став передивлятись другу половину першого матчу? Мене захлиснули мої власні емоції. З приводу другого матчу – ми точно не виглядали слабкішими».

Про ситуацію в країні: «Я вважаю, що немає ні однієї людини в нашій країні на яку не вплинула ця ситуація. Як на тих, хто народився тут, так і на тих, хто приїхав сюди.

Про поїздку на Кіпр на матч з «Валенсією»: «Тут можна було відповісти банально: нам все одно, наступати - бігти, відступати - бігти… В даному випадку все знаходились у підвішеному стані. Безумовно, нервозність і невизначеність зіграли певну роль в даному протистоянні».

Про свою травму: «Тяжке питання. Багато факторів може вплинути на це. В моєму випадку це може бути слідством минулих пошкоджень. З іншої сторони, треба знати стан самого м’яза. Ось Шуст так само, на рівному місці отримав розрив переднього м’яза. З чого це може бути? Хто його знає…»

Про те, що траплялись такі травми раніше: «Отримував. Але зв’язані вони з іншими обставинами. На цій же нозі у мене був дуже серйозний надрив. Ще в 2000 році у мене порвалась зв’язка, котру потім зшивали. Можливо, цей розрив – результат тієї старої травми».