Погані новини від Драговича

Динамо Київ 18 Квітня, 18:49 3720
Погані новини від Драговича   | 19-27
Александар Драгович про наслідки програшу.



Наступного дня, після програшного матчу із «Шахтарем», Александар Драгович залишив пост у своєму Фейсбуці: «Ми програли ключову гру та втратили нашого тренера. Наразі, на жаль, є тільки погані новини. Дивимося вперед».