Форвард київського «Динамо» на своїй сторінці в соціальній мережі facebook поділився думкою стосовно відставки Олега Блохіна.
- Після нашої поразки 0:2 від «Шахтаря» керівництво «Динамо» подякувало за роботу тренеру Олегу Блохіну. Удачі вам, пане Блохін, ви заслуговуєте на повагу!
- Що стосується мене, я зараз один з кращих бомбардирів УПЛ з 13 голами. Я мрію про Англію... Але одного разу я все ж повернуся в «Андерлехт».