Відомий футбольний коментатор на своїй конференції на matchday.com.ua розмірковує над кандидатурою нового тренера столичного клубу.
- Я вже неодноразово писав, що мені особисто було б цікаво постежити за Романом Григорчуком у великому клубі. Тим більше, що про інтерес до його персони з боку «Динамо» інформація є, а от Мирон Богданович каже, що його послугами «Динамо» не цікавиться.
- Яким має бути новий тренер «Динамо»? Кваліфікованим, якісним, із сучасним баченням футболу і прагненням до самовдосконалення. А також психологічно стійким.
- Я публічно нічого не буду радити. Знаю, що таких «радників» у Ігоря Михайловича вистачає. Правда, жоден з них за свої поради ніякої відповідальності не несе. Так, сказав - і сказав... Я на собі відчув, яка це відповідальна і суперважка річ - вибір тренера для команди, яка у тебе в серці.
- Ребров? Не знаю як щодо шансів. Але я особисто готовий щиро побажати успіху Сергію на цій посаді. Успіху і тривалої роботи. Дуже хочу, щоб у нього все вийшло в статусі головного тренера.