«Ми всі готові боротися за клуб. Українці знають, що таке «Динамо» Київ, адже вони росли і виховувалися на цій команді. Іноземці, які приходять, не зовсім розуміють, в який клуб вони потрапили. У нас зараз дружна команда. Але, оскільки постійно приходить дуже багато нових гравців, то не все йде гладко. Адже кожний зі своїм нелегким характером, зі своїм «я», у кожного свої амбіції. Хоча я звернув увагу, що останнім часом ми більше стали поступатися один одному і прислухатися до партнерів» - цитує Ярмоленка сайт телеканалу «Футбол».
Ярмоленко: «Динамівські легіонери не зовсім розуміють, в який клуб вони потрапили»
Півзахисник «Динамо» в програмі «Моя гра» з Аллою Бублій на каналі «Футбол 1» розповів про теперішню атмосферу в команді: