Словеньский хавбек киян Беньямін Вербич у своєму Instagram завантажив спільну світлину з одноклубником Віктором Циганковим, підписавши фото: «Я і Мбаппе».
Вочевидь, таким чином Вербич натякає на візуальну схожість нового іміджу капітана «Динамо» та найкращого молодого гравця світу.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Динамо» прилетіло до Афін на матч Ліги Європи проти «Олімпіакоса».