Голкіпер «Динамо» поділився своїми думками стосовно призначення в.о. головного тренера Сергія Реброва
- Як команда зустріла Сергія Реброва на посаді в.о. головного тренера? Чи привітали його особисто?
- Вітати впринципі не було з чим, результати незадовільні, робочі моменти зустріли нормально. Продовжуєм готуватися в тому ж «ключі», в якому готувалися до цього моменту, тому що зараз щось змінювати в тренувальному процесі напевно неможливо.
- Чи встигли попрощатися із Олегом Блохіним?
- Питання не на розсуд публіки.
Враховуючи, що «Динамо» втратило шанси на чемпіонство, яка зараз головна мотивація для команди?
- Перемагати в кожному матчі.