- Чого найбільше хочеш на свій День Народження?
- Перш за все перемогти завтра, а потім, з гарним настроєм готуватись до наступного матчу
- Сергій Ребров розповів, що побажав бути тобі на полі менш агресивним та був більш врівноваженим…
- Так, це було епізодично. Думаю, все це пройшло вже.
- Як привітали партнери?
- Подарували футболку на якій написано «Від команди» з числом та датою.
- А родина?
- Це вже свої подарунки.
- Ми бачили в їдальні торт. Хто купував, замовляв?
- Це дружина купила торт для партнерів по команді, щоб усе було красиво.
- Чи були якісь сюрпризи, неочікувані привітання?
- Та ні, все, як зазвичай: смс, дзвінки і все таке інше.
- Твій день народження в квітні. Напевно, частіше за все приходилось проводити його на полі, грати в такі дні, готуватись до матчів. Що найбільше запам’яталось з минулих Днів Народження?
- Майже те ж саме. Заїзд на базу чи гра якась випадає на цей час.
- Чи збираєшся якось святкувати після гри з «Ворсклою»?
- Подивимось. Для початку треба перемогти. Потім будемо думати.
- Кілька слів про Реброва. Як працюється з новим-старим тренером?
- І до цього він був. Нормально працюється. Ось буде лише друге тренування. Напевно, будемо щось нове награвати, бачення гри. Думаю, все буде нормально.
- Сергій Ребров став вимогливішим?
- Повторюсь, це лише друге тренування. Поки не розібрались ще.
- Часто кажуть, що коли тренер йде, і приходить якийсь новий, в команді, наче якесь, полегшення. Чи можна наразі так казати?
Не знаю. Сергій Станіславович працював і з Блохіним також. Тобто практично все те ж саме. Два дня лише пройшло.
- Чи приїжджав Суркіс? Проводив розмову з командою?
- Не знаю, чесно. Можливо і приїжджав. Я був на допінг-контролі.
За яким тренером більше шкодуєте? За Юрієм Сьоміним чи Олегом Блохіним?
- Ну як жалкую? З тренерами така ситуація, що якщо немає результату – його виганяють. Тяжко казати, за ким більше шкодую.
- Блохін провів біля керма команди 1 рік та 7 місяців. Майже весь цей час команда показувала найгірші результати за останні 10-15 років. Який відсоток провини саме Олега Блохіна?
- Звичайно, на ньому є вина, але більша частина її лежить на футболістах, вони ж грають на полі. А тренер дає лише налаштування та тактику. Я б все взяв на футболістів.