Артем Франков - про проблеми київського «Динамо»

Динамо Київ 20 Квітня, 07:15 1221
Артем Франков - про проблеми київського «Динамо»         | 19-27
Головний редактор щотижневика «Футбол», у своїй конференції на MatchDay.com.ua прокоментував відставку Блохіна та розповів про важливе питання, яке повинно бути розглянуто в кінці сезону.

Головний редактор щотижневика «Футбол», у своїй конференції на MatchDay.com.ua прокоментував відставку Блохіна та розповів про важливе питання, яке повинно бути розглянуто в кінці сезону.

Зокрема, Франков пише про прогнилу систему київського «Динамо» таке:

«Блохін – навіть не верхівка піраміди, а найбільш помітне її відгалуження. До клубу питань абсолютно не менше. Хоча, нещадно-нестерпну службу селекції я би наразі пощадив - до з’ясування: невже новачки і справді такі бездарні, що навіть розмовляти немає про що (я ось, тримаюсь думки, що з точністю навпаки)».

«Все, Блохін пішов, сторінку перегорнуто. Ось від чого нікуди не дітись – немає його за що, як тренера, добре згадувати, і це не перший такий випадок…», - такими рядками Артем Франков підсумував перебування Блохіна на посаді керманича київського гранда.

Що стосується інших команд «Динамо», то Франков вважає, що це одна з найболючіших тем сьогодення для киян: «Скажу так: за підсумком сезону повиннна бути грунтовна, всеосяжна розмова, в якій одне із питань – дуже низька ефективність інших команд «Динамо».