Ребров роздавав манішки футболістам і говорив англійською на тренуванні «Динамо». ФОТО

Динамо Київ 20 Квітня, 07:39 4011
Ребров роздавав манішки футболістам і говорив англійською на тренуванні «Динамо». ФОТО   | 19-27
У суботу, 19 квітня, київське «Динамо» провело відкрите тренування. Сьогодні кияни під керівництвом виконувача обов´язків головного тренера команди Сергія Реброва зіграють з полтавською «Ворсклою».

У суботу, 19 квітня, київське «Динамо» провело відкрите тренування. Сьогодні кияни під керівництвом виконувача обов´язків головного тренера команди Сергія Реброва зіграють з полтавською «Ворсклою».

Нагадаємо, у середу «Динамо» програло на «Олімпійському» донецькому «Шахтареві» з рахунком 0:2. На післяматчевій прес-конференції Олег Блохін заявив, що його відправили у відставку.

«Вітати Реброва, у принципі, не було з чим. У нас незадовільні результати. Робочі моменти сприйняли нормально. Продовжуємо працювати так як і раніше. Щось зараз міняти у тренувальному процесі, напевне, зараз нереально. Яка у нас тепер мотивація? Перемагати у кожному матчі», - каже капітан «Динамо» Олександр Шовковський.

Останнім до партнерів приєднується Денис Гармаш, якому 19 квітня виповнилося 24 роки. Одноклубники подарували імениннику футболку з написом «від команди».

У футболістів хороший настрій, вони жартують та сміються. Після пробіжки українці і легіонери окремо грають у квадрат. Вукоєвич просить журналістів трохи відійти, щоб не отримати м´ячем. Ребров до декого з гравців говорить англійською і сам роздає манішки.

Відзначимо, що це друге тренування «Динамо» під керівництвом Реброва в якості виконувача обов´язків.