«Динамо» - «Ворскла»: погляд з Полтави. ВІДЕО

Динамо Київ 20 Квітня, 09:27 828
«Динамо» - «Ворскла»: погляд з Полтави. ВІДЕО  | 19-27
Перед матчем 26-го туру УПЛ з київським «Динамо» досвідчений албанський захисник і капітан полтавської «Ворскли» Арменд Даллку побував у клубному магазині ворсклян, після чого розповів про перемогу над «Шахтарем» і настрій команди на гру в Києві:

- Ми в кожному матчі виходимо на поле, щоб перемагати. Звичайно, мотивація повинна бути надприроньою, особливо в такому матчі, як майбутній. Команда, добре гіграла з «Шахтарем» і варта того, щоб дати бій «Динамо».