Маркус Бергер: «В «Динамо» і «Шахтарі» є гравці по 60-70 мільйонів євро»

Динамо Київ 20 Квітня, 10:26 1318
Маркус Бергер: «В «Динамо» і «Шахтарі» є гравці по 60-70 мільйонів євро»    | 19-27
Екс-захисник одеського «Чорноморця» Маркус Бергер, який покинув одеський клуб через політичну ситуацію в Україні розповів, скільки на його думку, коштують найкращі гравці УПЛ.

«Команди в норвезькій лізі хорошого рівня. Але у великих українських клубах, таких як «Шахтар» і «Динамо», є гравці вартістю по 60-70 мільйонів євро. Це велика різниця порівняно із норвезькими командами», - наводить слова 29-річного захисника profootball.ua із посиланням на fvn.no.

Авторитетний німецький портал Transfermearkt оцінив нову команду Бергера «Старт» в 9,2 мільйона євро. А сам Маркус став найдорожчим гравцем у складі норвежців (1,7 мільйона євро).