Ребров: «Побажав Гармашу, щоб не було більше істерик на полі»

Динамо Київ 20 Квітня, 11:49 671
Ребров: «Побажав Гармашу, щоб не було більше істерик на полі»    | 19-27
В.о. тренера київського «Динамо» Сергій Ребров привітав Дениса Гармаша з Днем народження.

В.о. головного тренера київського «Динамо» Сергій Ребров привітав Дениса Гармаша з Днем народження.

- Побажав йому, щоб не було більше істерик на полі, як з «Шахтарем». Денис - дуже емоційний футболіст. Особливо він емоційний в матчах з нашим головним суперником - «Шахтарем», в кожній грі у нього емоції через край.

Я йому побажав трохи стриманості і терпіння, - повідомив Ребров в інтерв'ю каналу «Футбол 1».