- З'їздив до Києва. Можу точно сказати, що він став краще. І люди. Неначе подорослішали всі разом. Дивовижні відчуття... - написав Андронов у своєму Twitter.
Андронов: «Побував у Києві. Можу точно сказати, що він став краще»
Відомий російський коментатор Олексій Андронов побував у Києві та поділився своїми враженнями від побаченого у місті.