Андронов: «Побував у Києві. Можу точно сказати, що він став краще»

Динамо Київ 20 Квітня, 12:23 693
Андронов: «Побував у Києві. Можу точно сказати, що він став краще»    | 19-27
Відомий російський коментатор Олексій Андронов побував у Києві та поділився своїми враженнями від побаченого у місті.

- З'їздив до Києва. Можу точно сказати, що він став краще. І люди. Неначе подорослішали всі разом. Дивовижні відчуття... - написав Андронов у своєму Twitter.