Заступник директора стадіону «Динамо» Анатолій Колоша про відновлення споруди.
Як вже повідомлялося раніше, стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського поступово реставрується. Замість розбитих вікон - металопластикові, колони приведені в порядок, на місці герб «Динамо». Не вистачає тільки портрета метра.
- Портрет Лобановського згорів. Температура була настільки висока, що граніт не витримував. Згорів граніт.
Тут практично все було спалено. Згоріли каси, згорів і був розграбований магазин «Динамо». Найбільшу біду накоїли беркутівці. Думаю, що поступово все перейде в нормальне русло. Ми будемо тільки згадувати, що відбувалося, - розповів Анатолій Колоша у ефірі каналу «Футбол 1».