Післяматчева прес-конференція головного тренера «Ворскли»

Динамо Київ 20 Квітня, 16:47 1624
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Ворскли»      | 19-27
Василь Сачко - про гру своїх підопічних в поєдинку проти київського «Динамо» (2-1).

- Василь Вікторович, прокоментуйте, будь ласка, сьогоднішню гру.

- По-перше, я хочу привітати всіх вболівальників футболу з великим днем​​, з Великоднем!

Що стосується гри, ми, можливо, сьогодні показали не таку видовищну гру, тому що ми все-таки грали з «Динамо» Київ. Ми не змагалися сьогодні у виконавській майстерності з «Динамо». Так, звичайно, ми грали від оборони. Ми забили гол і за рахунку 1:0 могли ще подвоїти. Ми налаштовували хлопців на боротьбу, на силові якості. Все-таки в порівнянні з «Шахтарем», Київ у силовій якості сильніше і ми знали, куди ми їдемо, ми знали сильні сторони «Динамо». Ми будували гру на контратаках. Ну, на жаль, я вважаю, видалення вплинуло на сьогоднішній результат. При всій повазі, «Динамо» створило пристойно багато моментів, ми грамотно перебудовувалися, не давали їм довести свої моменти до завершальної стадії. На жаль, рахунок на табло. Я вітаю вболівальників «Динамо» з перемогою, ну а ми будемо рухатися далі.

- З чим пов'язана заміна Маркоскі?

- Йован отримав мікротравму. Там все одно треба було освіжити фланг. У нас вийшов Олег Баранік, який трохи швидший. Нам потрібна була швидкість на фланзі. Молодий хлопець. Дуже старався. За великим рахунком претензій ні до кого на полі ми не можемо пред'явити.
У нас випав Громов. Отримав мікропошкодження Янузі. Трошки на кіцівку сьогоднішньої гри якраз не вистачало таких гравців.

- Що потрібно, щоб у протоколі в графі «Тренер» нарешті з'явилося ваше прізвище?

- Потрібна ліцензія Pro. Зараз ми працюємо. Я роблю перші тренерські кроки. Будемо вчитися і рухатися далі.

- Чи стоїть у вас завдання потрапити в Єврокубки?

У команди стоїть завдання виходити на кожну гру і проявляти свої найкращі якості, покращувати гру. Якщо ми хочемо грати в Європі, треба багато в чому працювати і створювати конкуренцію, додавати в грі, додавати в майстерності. Ми прагнемо, ми працюємо і стараємося. Кінець чемпіонату покаже все.