Дмитро Селюк: «Я б всю ФФУ розігнав»

Динамо Київ 20 Квітня, 20:39 658
Дмитро Селюк: «Я б всю ФФУ розігнав»  | 19-27
Дмитро Селюк запропонував свої версії причин «договірного» ​​матчу «Дніпро» - «Волинь».

Дмитро Селюк запропонував свої версії причин «договірного» ​​матчу «Дніпро» - «Волинь».

- Я знаю Коломойського особисто - він тільки за чесний футбол. У тому, що «Дніпро» не причетний, я впевнений на 100%. Просто, бувають ситуації, коли певний вчитель хоче догодити директору школи та робить ведмежу послугу... Ось це могло і статися. Сьогоднішня поразка - це відлуння тієї ситуації, дуже неприємною, бо вона впливає. Рік тому Кварцяного прибрали з «Волині» за те, що він нібито «злив» матч «Металісту»... Тепер же, виходить, Віталій Кварцяний, може, подумав, що якщо так зіграє - стане президентом ФФУ. Ситуація така. Безумовно, це нікого не прикрашає. Тут треба розібратися. Я впевнений, що Коломойський розбереться, і зробить це сам: я впевнений, що для нього це не типово, - цитує Селюка footboom.com.

- Чому, думаєте, комітет етики та чесної гри ФФУ не може сам відкрити справу про договірний матч, а для цього потрібна заява?

- Я ж вам казав: я б всю ФФУ розігнав. Треба запрошувати людей, які будуть цікавитися, займатися, організовувати круглі столи... А вони там сидять - і що? Просто протирають собі штани.

- Як гадаєте, хто стане чемпіоном?

- Я вболіваю за «Шахтар», і тому сподіваюся, що «Шахтар» стане. Але я повинен вам сказати, що минулого року я був упевнений, що «Дніпро» візьме срібло. А вони лише на четвертому фінішували... Так що, будемо сподіватися на те, що ця ситуація на дніпрян не вплине дуже сильно. Але, повторюся, чекаю першого місця від «Шахтаря».