Це була найкраща гра Адріану: він чіплявся за м’ячі, відбирав, боровся. Ясна річ, що в обороні у «Динамо» лебідь, рак і щука, але все ж. Взагалі, я б перший м’яч присвятив Вукоєвичу – це його вина. Він звик грати лежачи. Міг пас в сторону віддати, - зазначив Леоненко.
Віктор Леоненко: «В обороні у «Динамо» лебідь, рак і щука»
Колишній гравець київського «Динамо», а нині футбольний експерт Віктор Леоненко, в ефірі програми «Великий Футбол» прокоментував гру Луїса Адріану та Огнєна Вукоєвича.