Багатомільйонне придбання та майбутня зірка донецького «Шахтаря» - Бернард, готовий у будь-яку хвилину покинути «Шахтар» у зв’язку з суспільно-політичною кризою на Донбасі, повідомляє Шахта.org з посиланням на Sambafoot.
«Вся ця обстановка бачиться мені дуже складною. Ситуація залишається напруженою. Звичайно, ми прийняли певні заходи обережності і у випадку поглиблення кризи, нам буде наданий терміновий авіарейс. Крім того, на екстрений випадок, ми залишили свої контакти в посольстві».