Артем Франков у своїй конференції на matchday.com.ua відповів на запитання про нового головного тренера «Динамо».
«Ребров дуже амбіційний і битися за цю посаду буде не шкодуючи себе і, маю надію, футболістів».
«Я підтримую Реброва – до того ж іноземний тренер здається мені зараз дуже туманним варіантом».