Відомий російський коментатор, давній фанат київського «Динамо», Олексій Андронов у свої конференції на rsport.ru прокоментував відставку Олега Блохіна та його думки з приводу Романа Григорчука в «Динамо».
Відставка Блохіна: Логічне рішення, я його чекав. Краще жахливий кінець, ніж жах без кінця....
Новий головний тренер: Поки (до кінця сезону) – нікого (не запросять – ред.). Ви, я сподіваюсь, розумієте, як важко буде затягнути іноземця в сьогоднішню Україну.
Про Романа Григорчука: Я все ж таки маю сподівання, що до «Григорчука в Динамо» не дійде. Краще вже Грозного взяти...