Найкращий і найгірший гравці «Динамо» в матчі з «Ворсклою»

Динамо Київ 21 Квітня, 08:53 1225
Найкращий і найгірший гравці «Динамо» в матчі з «Ворсклою»  | 19-27
Вболівальники проголосували за найкращого і найгіршого гравців київського «Динамо» у домашньому матчі 26-го туру УПЛ проти полтавської «Ворскли».

Більше 53% з них віддали свої голоси на офіційній клубній динамівській сторінці «В КОНТАКТІ» vk.com/fcdk за найкращого гравця зустрічіАндрія Ярмоленка.

Найгіршим, на їх думку, був на полі Александар Драгович, який отримав всього 0,37 відсотка голосів.