Блохіна могли звільнити ще після «Металісту»

Динамо Київ 21 Квітня, 10:11 1166
Блохіна могли звільнити ще після «Металісту»       | 19-27
Олега Блохіна могли звільнити ще 6 квітня.

По інформації «Профутболу», Олега Блохіна могли звільнити ще 6 квітня, якщо б тренер не обіграв «Металліст» в матчі 24 туру – повідомляє terrikon.com.

Нагадаємо, тоді поєдинок закінчився з рахунком 4:2 на користь столичної команди. Як відомо, відстава сталась через 10 днів, після того, як динамівці з Києва вдома програли донецькому «Шахтарю» з рахунком 0:2. Під час матчу з донеччанами, президент клубу Ігор Суркіс підізвав до себе гендиректора «Динамо» Резо Чохонолідзе. Він, судячи с усього, і повідомив Блохіну про рішення президента.