«Сергія Реброва з першою перемогою на чолі «Динамо» Київ! Друзяко, дави тільки на газ, тільки так!» - написав Олексій.
Андронов: «Сергію, дави тільки на газ!»
Відомий російський коментатор та журналіст Олексій Андронов, у своєму твіттері привітав друга, Сергія Реброва, з його першою перемогою в якості головного тренера «Динамо».