«Найкраща гра «Шахтаря» в цьому сезоні. І зробив це «Шахтар», що, напевно, найбільш прикре для «Динамо», саме в матчі з «Динамо». Що стосується самого «Динамо» - я не знаю, про що був цей матч. Я не знаю, що хотів в цьому матчі показати та протиставити Луческу Блохін. Саме із цим зв’язанно те, що у Суркіса не витримали нерви. Ми всі бачили, що він хотів, щоб Блохін допрацював до кінця сезону, але не зміг» - цитує Денисова Шахта.org
«До суддів завжди багато уваги, коли грають «Шахтар» з «Динамо». Але в цей раз взагалі про арбітрів не говорили. Такий був пригнічений стан», — зазначив Денисов в прямому єфірі студії «Великого Футболу».
«Для Блохіна матч мав свій виклик. Фатальний момент, момент істини. Знаєте, в чому жах цього моменту? Чи могла легендарна зірка «Динамо» колись представити, що саме при ньому його улюблений клуб буде боротись за місце нижче другого?
Що побудував Блохін в «Динамо» - не має сенсу це обговорювати вже. Ми цього ніколи не дізнаємось. Ми знаємо та бачили, що з фінансової точки зору він був забезпечений повністю. Претензій до Суркіса бути не може. Але факт в тому, що це провал», — закінчив журналіст.
Олександр Денисов: «Претензій до Суркіса бути не може. Але факт в тому, що це провал»
Олександр Денисов прокоментував перемогу «Шахтаря» над «Динамо», після якої пішов з посади тренер киян – Олег Блохін.