«Жабченко помилився, а м'яч Селезньова потрібно було зараховувати. Але його до цього підштовхнув суддя за воротами Арановський», - сказав колишній арбітр.
«Після фолу Коноплянки на Зубейко Тейку вибив м'яч за бокову лінію, а дніпряни повинні були проявити джентльменство і повернути його супернику, але в цей процес арбітр не може втручатися. Жабченко супроводжував атаку, але в підсумку не зарахував гол, хоча формально все було за правилами», - цитує Шебека MatchDay.