Екс-арбітр ФІФА: м′яч Селезньова потрібно було зараховувати

Футбол України 22 Квітня, 06:48 679
Екс-арбітр ФІФА: м′яч Селезньова потрібно було зараховувати     | 19-27
Сергій Шебек прокоментував ситуацію з відміною голу в матчі «Чорноморець» - «Дніпро» (1:0).

«Жабченко помилився, а м'яч Селезньова потрібно було зараховувати. Але його до цього підштовхнув суддя за воротами Арановський», - сказав колишній арбітр.

«Після фолу Коноплянки на Зубейко Тейку вибив м'яч за бокову лінію, а дніпряни повинні були проявити джентльменство і повернути його супернику, але в цей процес арбітр не може втручатися. Жабченко супроводжував атаку, але в підсумку не зарахував гол, хоча формально все було за правилами», - цитує Шебека MatchDay.