«Шева – це гравець від Бога. По-моєму, він міг би конкурувати з Мессі. Думаю, він набагато сильніший за Роналду», – сказав Ващук у програмі «Ранок у великому місті» на телеканалі «ICTV».
Ващук: «Шевченко сильніший за Роналду та міг би конкурувати з Мессі»
Екс-захисник «Динамо» Владислав Ващук поділився враженнями від гри Андрія Шевченка впродовж його кар'єри.