Ребров: «У непрості моменти потрібно докладати більше зусиль»

Динамо Київ 22 Квітня, 08:49 1412
Ребров: «У непрості моменти потрібно докладати більше зусиль»        | 19-27
Тренер розповів про проблеми в обороні і про плани гри в атаці київського «Динамо».

Головний тренер «Динамо» розповів про проблеми в обороні та атаці команди та шляхи їх вирішення.

- Важка гра була, але іншої ніхто й не чекав. Спасибі хлопцям за те, що терпіли до кінця і дотиснули суперника. «Ворскла» - складний опонент для будь-якого суперника, матч з «Шахтарем» хороший тому приклад. Ми створили масу моментів, але допустили помилку в обороні... Слава Богу, що потім виправили її, - цитують Реброва «Вести».

- Самовіддачею футболістів задоволені?

- Не можу сказати, що цього не було раніше. Не можна сказати, що хтось вийшов на поле у футболці «Динамо» і не хоче або не бажає боротися, просто іноді ти можеш терпіти в останні хвилини, а іноді не можеш.

- Як готувалися до тренерського дебюту?

- Нічого особливого не було. Пізно ліг спати, було багато роботи, дивився інші матчі чемпіонату.

- Найбільше вам зараз не вистачає часу?

- Звичайно. Було б добре, якби зараз грали раз на тиждень. Але тут нічого не вдієш, нічого страшного. До того ж, залишилося не так багато матчів.

- Чи буде «Динамо» грати з двома нападниками з перших хвилин?

- Буде день - буде їжа. Будемо вирішувати це в процесі підготовки до матчів.

- Наскільки важко дається відсутность Хачеріді?

- Ви самі бачите, як багато м'ячів ми пропускаємо з центральної зони. Це не є добре. Всі збори награвалася одна пара, але, на жаль, Євген вибув. Відштовхуємося від того, що є. Є Селін, але він через серйозну травму пропустив півроку. Тепер йому потрібно час, щоб вийти на свій рівень. Він дуже старається, і, думаю, скоро повернеться в склад. Але поки у нас немає альтернативи парі Віда - Драгович.

- Що ви хочете бачити у грі «Динамо» в останніх матчах сезону?

- Таке ж ставлення хлопців, як і в грі з «Ворсклою». Будь-яка команда може пропустити м'яч, але не потрібно опускати руки, а розуміти, що ще нічого не втрачено, грати далі і виривати матч, вигравати. У непрості моменти потрібно прикладати більше зусиль. Вийде - супер. Ні - ти все одно повинен бути чистий перед своєю совістю і знати, що ти зробив все, щоб здобути цю перемогу. Тоді будь-який успіх буде подвійно почесним. А наприкінці чемпіонату вже подивимося, чого ми досягли.