«Не варто з ходу чекати якихось глобальних змін в грі або складі «Динамо». Це просто неможливо. Те, що вийшов Коваль замість Рибки не обов'язково має говорити про те, що Олександр втратив довіру. Тренерський штаб просто міг вирішити, що до цієї гри краще готовий Максим. Мені дуже сподобалося, що Сергій Ребров використовував двох нападників. Так треба було поступати і в попередніх матчах, в тому числі і з «Шахтарем», щоб нав'язати гірникам свою гру. Часом по-новому діяли футболісти при стандартних положеннях. Ми грали разом зі Станіславовичем, і я знаю, що в цьому плані у нього є певні напрацювання. Не виключаю, що на тренуваннях він приділяв час для якихось заготівок. У цьому відношенні Ребров досить креативний», - цитує Несмачного vesti.ua.
Несмачний: «Дуже сподобалося, що Сергій Ребров використовував двох нападників»
Андрій Несмачний поділився враженням від тренерського дебюту Сергія Реброва.