Нинішньої весни динамівці своє турне проводять під знаком єдності України, а також на честь загиблої в Києві під час масових заворушень у січні-лютому місяцях Небесної Cотні.
Раніше динамівці відвідали Хмельницький та Львів. І ось, любителів футболу чекають нові зустрічі з легендарними футболістами.
26 квітня, в суботу, ветерани «Динамо» зіграють у Рудниках, це недалеко від Коломиї, на Івано-Франківщині. Початок матчу о 15:00.
27 квітня, в неділю, відбудеться матч у Чернівцях на стадіоні «Буковина», початок о 14:00. Проти динамівців Києва вийдуть ветерани місцевого футболу.
Представляти «Динамо» будуть знамениті на весь футбольний світ гравці - Володимир Безсонов, Іван Яремчук, Анатолій Дем'яненко, Віктор Хлус, Олег Саленко, Юрій Мороз, Володимир Лозинський, Сергій Кузнєцов та інші.
Приходьте на футбол, буде цікаво!