Матчу основних команд «Чорноморця» і «Динамо» традиційно передуватиме поєдинок молодіжних складів.
Напередодні гри в Одесі своєю думкою про суперника і майбутню зустріч поділився центральний півзахисник молодіжної команди «Динамо» Ігор Харатін:
- У вівторок вранці ми на базі провели передматчеве тренування, а близько двох годин дня автобусом виїхали до Одеси.
- Як ви готувалися і налаштовувалися на майбутню зустріч? Наскільки важливою буде гра?
- Для нас зараз важливий кожен матч. Ми їдемо до Одеси за перемогою. У команді хороша атмосфера і настрій після того, як ми з великим рахунком виграли у «Ворскли». Всі повноцінно і ретельно готуються до гри з «Чорноморцем».
- Тренування проходили як звичайно, чи тренер запропонував вам щось особливе?
- В основному, звичайно, правда, є певні нюанси, напрацювання, але всі секрети я розкривати не буду. Вправи на тренуваннях були найрізноманітнішими, ми працювали над усіма компонентами в комплексі. Крім того, тренер розповів кожному індивідуально, на які помилки потрібно звернути увагу.
- Чи розбирали вже сильні і слабкі сторони суперника?
- У Києві теоретичного заняття у нас не було, можливо, тренери проведуть його вже по приїзду до Одеси сьогодні ввечері. Не важливо, на якому місці знаходиться «Чорноморець», головне те, яку гру покажемо ми самі, наскільки добре і впевнено зможемо нав'язати її супернику. Нехай вони нас бояться, налаштовуються і розбирають нашу гру. А ми повинні зіграти в свій футбол і перемогти.
- У першому колі в Києві ви обіграли одеситів 2:0, тобто, особливих проблем не виникло?
- Так, я пам'ятаю той матч, гра складалася для нас добре, здається, ми забили по м'ячу на початку кожного з таймів. Після цього грали вже по рахунку, той поєдинок вся команда провела дуже добре.
- Тоді вам вдалося відзначитися у воротах суперника, любите забивати цій команді?
- По-моєму, це був вже мій другий гол «Чорноморцю». Не скажу, що я фахівець з цієї команди, просто виходить їм забивати. Подивимося, як буде цього разу, постараюся не порушувати традицію (посміхається).