Браун Ідейє: «Не вважаю перехід в «Динамо» помилкою»

Динамо Київ 22 Квітня, 20:02 1392
Браун Ідейє: «Не вважаю перехід в «Динамо» помилкою»      | 19-27
Нігерійський нападник «Динамо» не шкодує про те, що серед клубів, які хотіли бачити гравця у себе, Ідейє вибрав саме київську команду.



«Хіба мій переїзд в Київ був помилкою? Абсолютно ні. Серед клубів, які влітку 2011 року хотіли мене придбати, кияни проявили найбільшу зацікавленість. Крім того, в «Динамо» тоді грав великий Шевченко, відомий на увесь світ. В мене були пропозиції від команд Іспанії, Англії та Італії, але я не прийняв їх через те, що мені була потрібна команда, яка постійно виступає у Лізі Чемпіонів або у Лізі Європи, та яка змогла б гарантувати мені постійну ігрову практику. Крім того, легендарний Андрій Шевченко збирався завершувати кар'єру і «Динамо» шукало йому заміну. Тому я і погодився на цю пропозицію», - цитує Ідейє видання Supersport.com